SAF VE MASUM BEYAZ


Küçücük bir kızken başlar gelinlik hayallerimiz. En güzel oyunlarımız gelin olup; bulduğumuz her beyaz tül ve kumaşla kendimize yaptığımız gelinliklerimiz olur. Elimizde bahçeden topladığımız çiçekleri de unutmayalım . Bu hayalimiz hiçbir zaman kaybolmaz içimizde.

Hep bir gün o muhteşem gelinliği giyip , rengarenk çiçeğimizle o günü bekleriz. En güzeli de günü geldiğinde gerçekten o gelinliği giyip sevdiğimizle bir hayatı paylaşmaktır. Sonra hayallerimizdeki gelinliği bulmak için bir heyecan başlar. O kadar model ve kumaşın içinde en güzelinin kendimizinkinin olmasını isteriz. Çünkü o gecenin başrolü her zaman bembeyaz gelinliği ile gelinindir.

Saflığın ve masumluğun rengi olan beyazı o gün en mükemmel şekilde taşımak isteriz. Kafamız karışır , fikirlerimiz sürekli değişir işte burada önemli olan doğru kişiye ulaşıp hayallerinizin gerçek olmasını sağlamak. Biz Vassago Fashion Design Studio olarak hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz. İsteğinize göre sizi o günün en güzel kişisi yapıyoruz. Hayallerinize dokunuyoruz.

#gelinlik #moda #kadınmodası #fashiondesign #ankaramoda #hautecouture #bride #bridal

Featured Posts
Recent Posts
Archive
Search By Tags
Henüz etiket yok.
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Social Icon

 

VASSAGO NO 8 MARKASI ANKARA, TÜRKİYE'de

Kişiye Özel Tasarım Gelinlik, Abiye, Savethedate Dress ürünler hazırlamaktadır.

www.vassagofashion.com

Reşit Galip Caddesi No: 44/7 GOP/ ANKARA

Tel: 0312 473 6588  - 0 506 210 9206