VASSAGO GELİNLİK HAZIRLIK SÜRECİMİZ💍


Sevgili gelin adaylarımız gelinlik modellerine karar verme aşamasında düğün törenlerinden maksimum dört ay öncesinden bizlere ulaşabilirler. Bu süreç kumaş ve model seçimleri için stüdyomuzun yoğunluk durumuna göre değişebilir.

Genellikle iki ay öncesinde gelinlik provalarınıza başladığımızı bilmenizi isteriz. Bunun başlıca nedeni net karar vermiş olmanızı beklediğimiz zaman diliminin gelmiş olması ve düğün hazırlıkları sürecinde vücudunuzun kilo durumu ve formunun değişkenlik gösterebilmesidir

.Pek çok kez tanık olduğumuz durum, gelinlerin yoğun hazırlıklar sırasında kilo vermeleri, özen göstermeleri sonucu gelinliklerin de daraltma işlemi yapılmasıdır. İnce bir bele sahip olmanız kadar bizim için önemli olan gelinliğinizin tüm gün boyunca sizi yormadan, keyifli bir tören geçirmenizi sağlamaktır. Bu sebeple taşıyıcı noktayı doğru belirlemek en az modelinizin detayları kadar önemlidir.

Askılarınızın vücudunuzu tahriş etmemesi, kuyruğunuzun tören sırasında sizi kısıtlamaması, dekoltelerinizin bütünlüğe uyacak şekilde ayarlanması ve diğer tüm detayların sizin zarafetinizi tamamlayıcı şekilde hazırlanmasıdır. Gelinliğinizin model tasarımı ve kumaş seçimlerinin belirlenmesinden yapılan sözleşmemizde prova tarihlerinizi birlikte kararlaştırarak üç provada gelinliğinizi düğün töreninizden on beş gün önce bitmiş olacak şekilde hazırlıyoruz. Sizlerin kilo kaybının devam ettiğini düşünerek dilediğiniz takdirde gelinliğinizi son güne kadar sizin için stüdyomuzda bekletebiliyoruz.

Gelinliklerimize kese,kısa ve uzun ipek duvaklarınız (rahibe duvak hariç) ücretsiz olarak eşlik ediyor. Keyifli bir hazırlık süreci geçirebilmeniz için tüm desteğimiz sizinle oluyor. Saçınızdan makyajınıza hatta ayakkabı ve çamaşır seçiminize kadar önerilerimizi sizinle paylaşıyoruz.

Dikkat Edilmesini Rica Ettiğimiz Detaylar

Provalar esnasında vücut temizliğiniz • Özellikle iç çamaşır renk ve özeni konusunda hassas olmanız • Ayakkabı seçimlerinizin sizi rahatsız etmeyecek şekilde ilk provadan itibaren belirlenmiş olması

#bride #fashiondesign #vassagofashion #bridal #gelin #gelinlik #kişiyeözel #tasarım #modatasarım

Featured Posts
Recent Posts
Archive
Search By Tags
Henüz etiket yok.
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Social Icon