top of page

Teslimat ve Değişim

İade ve Değişim:

– Web sitemizde satışta olan belirli ürünler sipariş üzerine üretilmekte olup iade kabul edilmemektedir. Ürünlerin detay sayfalarında bu ibare açıkça belirtilmiştir.

– Mağazamızdan denenerek alınan ürünler için iade veya değişim hakkı BULUNMAMAKTADIR.

– İade talebini oluşturmak için sitemizde bulunan “İletişim Formu”nu doldurmanız gerekmektedir. İletişim formunda işlem yapmak istediğiniz seçeneği seçerek, açıklamalarınızı doldurmanız gerekmektedir. İletişim formunuz tarafımıza ulaştıktan sonra sizlerle mail üzerinden dönüş sağlanacaktır.

İletişim formu doldurulmadan tarafımıza gönderilen ürünler kabul edilmeyecektir.

-Değişim ve iade talebinizi 7 gün içerisinde oluşturmanız gerekmektedir. Belirtilen süreçte talepte bulunulmadığı takdir de değişim ve iade gerçekleştirilememektedir.

-İadenize dair sizlere mail ile kargo kodu iletilecektir. İletilen kargo kodu ile anlaşmalı olduğumuz Aras kargo ile bizlere kargonuzu iletebilirsiniz.

– Paketinizi Aras Kargo dışında farklı bir kargo şirketi ile göndermek isterseniz tüm gönderim ücreti tarafınıza aittir. Tarafımıza Aras kargo dışında, alıcı ödemeli gönderilen kargolar şirketimiz tarafınca kabul edilmeyecektir.

– Paketinizi, mail ile gelen Aras Kargo müşteri kodunu yazarak en yakın Aras Kargo şubesine teslim edebilirsiniz. Lütfen takip numaranızı yanınızda bulundurunuz.

– Bize ulaşan ürünlerin iade şartlarına uygunluğu incelenip iade talebiniz onaylandığında ücret iadeniz 5 iş gününde tarafımızdan gerçekleştirilecektir. Her bankanın hesaba yansıtma süresi farklıdır tarafımızdan gerçekleştikten sonra iadenizi bankanızdan provizyon bekleyen işlemlerinizi sorgulatabilirsiniz.

-Kullanılmış, orjinalliğini kaybetmiş ve üzerinde etiketi bulunmayan ürünler de kesinlikle değişim ve iade işlemi yapılmamaktadır.

-Kullanım kaynaklı hasar görmüş (yırtılmış, modelde deformasyon oluşmuş, kopmuş vb.) ürünlerin değişimi ve iadesi kabul edilmemektedir.

-Ağır kokulu parfümler ya da iz bırakabilecek deodorant sürülerek denenmiş ürünlerin değişimi ve iadesi kabul edilmemektedir.

– Online siparişlerinizin iadesi mağazamızdan yapmak isterseniz randevu oluşturarak mağazamıza gelmeniz gerekmektedir.

Teslimat:

– Siparişleriniz 3-5 iş günü içinde kargoya verilecektir. (Bazı özel ürünlerde teslimat süreleri değişiklik gösterebilir. Ürün detay sayfalarından ürünlere ait teslimat sürelerini görebilirsiniz.

- Siparişiniz ile ilgili sorularınız, adres değişikliği talepleriniz vb. için iletişim formunu doldurarak tarafımıza ileteceğiniz mail ile taleplerinizi, sorularınızı iletebilirsiniz. İletişime doldurduğunuz mailiniz üzerinden sizlere dönüş sağlanacaktır.

bottom of page