GULSENRESİM.jpg

    Gülşen Kaya 1984 yılı Kocaeli doğumludur. Moda tasarımı eğitimini üniversitede tamamladıktan sonra Ankara’da tekstil firmalarında modelist olarak çalışmıştır. Koleksiyon ve ürün hazırlama adına edindiği tecrübeler üzerine 2012 yılında VASSAGO NO8’ i kurmuştur.

    VASSAGO NO8; sezon trendlerini yakından takip ederek tekstil firmalarının kendine özel tarzını koruyarak dışarıdan koleksiyon ürünleri hazırlamak, kişiye özel giysi tasarımları, stil danışmanlığı ve moda tasarım üzerine eğitim almak isteyen kişilere  aylık farklı ürün gruplarının model ve kalıp tasarım eğitimini uygulamalı ders olarak vermek için kurulmuştur. 

         2015 Aralık ayı itibariyle Haute Couture ve Koleksiyon ürünleriyle hizmet vermeye başlayan Butik&Studio konseptiyle Ankara, İstanbul, İzmir ve daha pek çok şehirden gelen talepler doğrultusunda kişiye özel tasarımlar yapmaya devam etmektedir. 

          2016 yılında gelinlik ve abiye gruplarında tamamen kişiye özel tasarımların yanı sıra hazır ürün gruplarıyla müşterilerine hizmet vermeye devam eden atölyemiz şimdilik yalnızca Ankara 'da olup başka şehirlerde şubemiz yoktur.

      

          Showroom bölümümüzde bulunan modellerimizi denemek için bizi arayarak randevu oluşturabilir, size özel tasarımlar yaptırabilirsiniz.

lisans.jpg

Dr. Grigori GRABOVOI 

Lecturer / Consultant

GÜLŞEN KAYA 

TR-2021 DÖ / AE -000 007

GRIGORI GRABOVOI ÖĞRETİLERİ

5 Modül Eğitmenliği 

1-Fiziksel Bedeni Geri Kazanma Normalizasyonu

2-Bilinç Konsantrasyonu İle Olayların Kontrol Yöntemleri

3-Başarılı Bir İş, Para, Finans Normalizasyonu

4-Makro Uyum İle Kişinin Algı Yapısına Dayalı Kontrol ve Konsantrasyon Yöntemleri

5-Kişinin Algı Yapısına Dayalı Bilinç Konsantrasyonu ile Işığın Yaratılması Normalizasyonu

 @grabovoiteacher_gulsenkaya