top of page

    

      2011 yılında kurulmuş olan Vassago No 8 firması, sezon trendlerini yakından takip ederek ve  tekstil firmalarının kendine özel tarzını koruyarak dışarıdan koleksiyon ürünleri hazırlar. Ayrıca “Kişiye Özel Giysi Tasarımı, Stil Danışmanlığı ve Moda Tasarımı” üzerine uzmanlaşmak isteyen kişilere,  farklı ürün gruplarının model ve kalıp tasarım eğitimini uygulamalı ders olarak vermek için kurulmuştur. 

      2015 itibariyle Haute Couture ve Koleksiyon ürünleriyle hizmet vermeye başlayan Butik&Studio konseptiyle Ankara, İstanbul, İzmir ve daha pek çok şehirden gelen talepler doğrultusunda kişiye özel tasarımlar yapmaya devam etmektedir. 

   2016 yılında gelinlik ve abiye gruplarında tamamen kişiye özel tasarımların yanı sıra hazır ürün gruplarıyla müşterilerine hizmet vermeye devam eden atölyemiz şimdilik yalnızca Ankara 'da olup başka şehirlerde şubemiz yoktur.

      

     Showroom bölümümüzde bulunan modellerimizi denemek için bizi arayarak randevu oluşturabilir, size özel tasarımlar yaptırabilirsiniz.

logo_akademi-02.png

          Vassago No 8 markasının 11 yıllık tecrübesinden faydalanarak moda tasarım eğitimine yenilikçi bir yaklaşım getirmeyi hedeflemektedir. Piyasada önde gelen bir markanın eğitim pratiğine sağlayacağı faydanın bilinciyle akademimizin birlikteliği ile teori ve pratiğin birleştiği bütüncül bir eğitim anlayışı sunmaktayız.

Eğitmenlerimizin çoğunluğu kendi meslek gruplarında sektörün içinde yer alan, tasarım eğitimlerinin üzerine teknik alt yapılarını güçlendirmiş kişilerden oluşmaktadır.

          Vassago Moda Akademi’nin eğitim anlayışının önceliği öğrencilerinin tasarım eğitimlerinin yanı sıra, mezun olduktan sonra mesleğe atılacakları ilk günden itibaren eğitim sürecinde edindikleri bilgileri ve staj tecrübelerini iş hayatlarında rahatlıkla kullanabilecek olmalarıdır. Öğrencilerimiz atölye ve diğer tüm alanların içinde birebir bulunarak eğitim sürecinde stajlarını da bu  vesileyle yapmış olacaklardır. 

         Öğrencilerimiz kendi bünyemizde bulunan firmamızın dışında da farklı firmalarda staj eğitimlerini tamamlama hakkına sahip olacaklardır. Ayrıca eğitim sonunda kendi hazırladıkları ürünleri sergileme fırsatı da bulacaklardır.

         Eğitim sonunda katılımcılarımıza tüm dünyada geçerliliği olan akreditasyonlu Sertifika verilecektir. Bu sertifika sayesinde öğrencilerimiz mesleklerini  diledikleri ülkede özgüvenli bir şekilde icra edebileceklerdir.  

bottom of page