top of page

    

      Vassago No 8 firması, Giyim Endüstrisi & Moda Tasarım Lisans Eğitimini 2006 yılında tamamlamış olan Gülşen Kaya tarafından 2011 yılında kurulmuştur. Sezon trendlerini yakından takip ederek ve  tekstil firmalarının kendine özel tarzını koruyarak dışarıdan koleksiyon ürünleri hazırlamıştır. Ayrıca “Kişiye Özel Giysi Tasarımı, Stil Danışmanlığı ve Moda Tasarımı” üzerine uzmanlaşmak isteyen kişilere,  farklı ürün gruplarının model ve kalıp tasarım eğitimini uygulamalı ders olarak vermek için kurulmuştur. 

      2015 itibariyle Haute Couture ve Koleksiyon ürünleriyle hizmet vermeye başlayan Butik&Studio konseptiyle Ankara, İstanbul, İzmir ve daha pek çok şehirden gelen talepler doğrultusunda kişiye özel tasarımlar yapmaya devam etmektedir. 

   2016 yılında gelinlik ve abiye gruplarında tamamen kişiye özel tasarımların yanı sıra Haute Couture  müşterilerine hizmet vermeye devam eden atölyemiz şimdilik yalnızca Ankara 'da olup başka şehirlerde şubemiz yoktur.

      

     Showroom bölümümüzde bulunan modellerimizi denemek için bizi arayarak randevu oluşturabilir, size özel tasarımlar yaptırabilirsiniz.

VASSAGO NO 8

bottom of page