Gülşen Kaya 1984 yılı Kocaeli doğumludur. Moda tasarımı eğitimini üniversitede tamamladıktan sonra Ankara’da büyük tekstil firmalarında modelist olarak çalışmıştır. Koleksiyon ve ürün hazırlama adına edindiği tecrübeler üzerine 2012 yılında VASSAGO FASHION COUTURE HOUSE’ u kurmuştur.

     Vassago Fashion Couture House; sezon trendlerini yakından takip ederek tekstil firmalarının kendine özel tarzını koruyarak dışarıdan koleksiyon ürünleri hazırlamak, kişiye özel giysi tasarımları, stil danışmanlığı ve moda tasarım üzerine eğitim almak isteyen kişilere  aylık farklı ürün gruplarının model ve kalıp tasarım eğitimini uygulamalı ders olarak vermek için kurulmuştur. 

         2015 Aralık ayı itibariyle Haute Couture ve Koleksiyon ürünleriyle hizmet vermeye başlayan Butik&Studio konseptiyle Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa, Adana, Diyarbakır ve daha pek çok şehirden gelen talepler doğrultusunda kişiye özel tasarımlar yapmaya devam etmektedir. 

          2016 yılında gelinlik ve abiye gruplarında tamamen kişiye özel tasarımların yanı sıra hazır ürün gruplarıyla müşterilerine hizmet vermeye devam eden atölyemiz şimdillik yalnızca Ankara 'da olup başka şehirlerde şubemiz yoktur.

      

          Showroom bölümümüzde bulunan modellerimizi denemek için bizi arayarak randevu oluşturabilir, size özel tasarımlar yaptırabilirsiniz.

 

Reşit Galip Caddesi No: 44/7 GOP/ ANKARA

Tel: 0312 473 6588  - 0 506 210 9206